دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

فروشگاه اینترنتی سانا سیستم راشا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 2m

MMC Fiber Optic Patch Cord

قیمت :
  • وضعیت :
  • نا موجود

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 2m

پچ کورد فیبر نوری ۲ متری LC-SC سینگل مد داپلکس ام ام سی

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC به SC با طول کابل ۲ متر و به رنگ زرد تولید شده است و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم به فروش می رسد. این پچ کورد فیبر نوری دارای روکشی مقاوم از جنس LSZH بوده و هنگام آتش سوزی دود سمی کمی از خود تولید می کند و عاری از هالوژن می باشد. پچ کورد فیبر نوری ام ام سی از ساختار کانکتور داپلکس (Duplex) برخوردار است و از و کور فیبر نوری استفاده می کند.

کاربردهای مهم  پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 2m :

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی به دارای دو سر کانکتور LC به SC بوده که یک سر آن کانکتور LC به سبک ساختار فشار و چفت شدن می باشد و از فرول با اندازه دقیق ۱٫۲۵ میلیمتر و با جنس سرامیکی است و با استانداردهای IEC و Telcordia، ANSI / EIA / TIA مطابقت داشته و سر دیگر آن SC که در ارتباطات داده ها و مخابرات فیبر نوری بسیار پرکاربرد می باشد. این پچ کورد فیبر نوری ام ام سی از نوع سینگل مد (Single Mode) می باشد و از ۱۲۵ میکرن قطر غلاف و ۹ میکرون قطر هسته برخوردار است.

 مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 2m

  نوع کانکتور   LC-SC
  ساختار کانکتور   داپلکس (Duplex)
  نوع فیبر   سینگل مد ( single mod )
  طول کابل  2
  جنس روکش کابل   LSZH
  رنگ روکش کابل   زرد
  رنگ کانکتور   آبی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 2m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

درباره ما

شرکت سانا سیستم راشا با همکاری متخصصانی مجرب و مدیران برجسته صنعت، خدمات و تجارت در کشور، با سابقه فردی و سازمانی بیش از یک دهه به منظور ارایه خدمات و کالاهای تخصصی اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کرده است.  ما با چشم انداز تبدیل شدن به معتبرترین برند ایرانی در زمینه ارایه خدمات تخصصی و محصول با کیفیت و با ماموریت افزایش درآمد و سودآوری برای کلیه ذینفعان و با استراتژی ارایه خدمات در بهینه ترین زمان و مناسب ترین هزینه و کیفیت، در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشیم.

این شرکت با همراهی مهندسین برجسته کامپیوتر و برق به دو دپارتمان شبکه و برق، تقسیم بندی شده است که هریک در گستره فعالیت خود از تخصص بالا برخوردار می باشند و همین امر باعث شده است که شما در تمامی مراحل خرید محصول و دریافت خدمات از همراهی کارشناسانی مجرب و متخصص بهره مند باشید.

preloader