دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

فروشگاه اینترنتی سانا سیستم راشا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 1m

MMC Fiber Optic Patch Cord

قیمت :
  • وضعیت :
  • نا موجود

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 1m

پچ کورد فیبر نوری ۱ متری LC-SC سینگل مد داپلکس ام ام سی

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC به SC از نوع سینگل مد (Single Mode) بوده و دارای ۱۲۵ میکرون قطر غلاف و ۹ میکرون قطر هسته می باشد. این پچ کورد فیبر نوری از ساختار کانکتور داپلکس (Duplex) برخوردار است و ازدو کور فیبر نوری استفاده می کند. پچ کورد فیبر نوری ام ام سی از دو سر کانکتور LC به SC برخوردار است که کانکتور LC دارای سبک ساختار فشار و چفت شدن می باشد و از فرول با اندازه دقیق ۱٫۲۵ میلیمتر و جنس سرامیکی بهره می برد و پچ کورد SC در ارتباطات داده ها و مخابرات فیبر نوری بسیار پرکاربرد می باشد و از دوام بالایی برخوردار است.

کاربردهای مهم  پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 1m :

پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC به SC با طول کابل ۱ متر و به رنگ زرد تولید شده و در بازار تجهیزات شبکه با کیفیت ساخت عالی و بدنه ی مقاوم و مستحکم به فروش می رسد. این پچ کورد فیبر نوری دارای روکشی مقاوم از جنس LSZH بوده و در بسیاری از کابل کشی های صنایع مختلف از جمله در هواپیما، راه آهن و ساخت و ساز کاربرد داشته و عاری از هالوژن می باشد و به هنگام آتش سوزی دود سمی کمی از خود تولید می کند.

 مشخصات فنی پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 1m

نوع کانکتور LC - SC
ساختار کانکتور داپلکس ( Duplex )
نوع فیبر سینگل مد ( Single Mode )
طول کابل 1
جنس روکش کابل LSZH
رنگ روکش کابل زرد
رنگ کانکتور آبی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “پچ کورد فیبر نوری ام ام سی LC-SC SM Duplex 1m”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

درباره ما

شرکت سانا سیستم راشا با همکاری متخصصانی مجرب و مدیران برجسته صنعت، خدمات و تجارت در کشور، با سابقه فردی و سازمانی بیش از یک دهه به منظور ارایه خدمات و کالاهای تخصصی اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کرده است.  ما با چشم انداز تبدیل شدن به معتبرترین برند ایرانی در زمینه ارایه خدمات تخصصی و محصول با کیفیت و با ماموریت افزایش درآمد و سودآوری برای کلیه ذینفعان و با استراتژی ارایه خدمات در بهینه ترین زمان و مناسب ترین هزینه و کیفیت، در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشیم.

این شرکت با همراهی مهندسین برجسته کامپیوتر و برق به دو دپارتمان شبکه و برق، تقسیم بندی شده است که هریک در گستره فعالیت خود از تخصص بالا برخوردار می باشند و همین امر باعث شده است که شما در تمامی مراحل خرید محصول و دریافت خدمات از همراهی کارشناسانی مجرب و متخصص بهره مند باشید.

preloader