دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

فروشگاه اینترنتی سانا سیستم راشا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

MMC Fiber Optic Adapter

قیمت :
  • وضعیت :
  • نا موجود

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex

آداپتور فیبر نوری ام ام سی دارای ساختار آداپتور داپلکس (Duplex) بوده و از دو کور فیبر نوری استفاده می کند. نوع فیبر قابل اتصال این آداپتور فیبر نوری سینگل مد (Single Mode) بوده و از ۱۲۵ میکرون قطر غلاف و ۹ میکرون قطر هسته برخوردار است. آداپتور فیبر نوری ام ام سی با وزن و ابعادی نسبتا کوچک و قابل حمل تولید شده و در بازار تجهیزات شبکه با بدنه ی مقاوم از جنس پلاستیک به فروش می رسد. این محصول از تجهیزات فیبر نوری پرکاربرد، دارای دو سر SC می باشد و از رنگ آبی برخوردار است.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC APC SM Duplex :

  نوع کالا   آداپتور فیبر نوری
  ساختار آداپتور داپلکس ( Duplex )
  نوع کانکتور قابل اتصال SC-SC
  نوع فیبر قابل اتصال سینگل مد ( single mode )
رنگ آداپتور آبی
  جنس آداپتور   پلاستیک
 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC SM Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

درباره ما

شرکت سانا سیستم راشا با همکاری متخصصانی مجرب و مدیران برجسته صنعت، خدمات و تجارت در کشور، با سابقه فردی و سازمانی بیش از یک دهه به منظور ارایه خدمات و کالاهای تخصصی اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کرده است.  ما با چشم انداز تبدیل شدن به معتبرترین برند ایرانی در زمینه ارایه خدمات تخصصی و محصول با کیفیت و با ماموریت افزایش درآمد و سودآوری برای کلیه ذینفعان و با استراتژی ارایه خدمات در بهینه ترین زمان و مناسب ترین هزینه و کیفیت، در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشیم.

این شرکت با همراهی مهندسین برجسته کامپیوتر و برق به دو دپارتمان شبکه و برق، تقسیم بندی شده است که هریک در گستره فعالیت خود از تخصص بالا برخوردار می باشند و همین امر باعث شده است که شما در تمامی مراحل خرید محصول و دریافت خدمات از همراهی کارشناسانی مجرب و متخصص بهره مند باشید.

preloader