دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰

فروشگاه اینترنتی سانا سیستم راشا

یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC MM Duplex

MMC Fiber Optic Adapter

قیمت :
  • وضعیت :
  • نا موجود

آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC MM Duplex

آداپتور فیبر نوری ام ام سی به طور گسترده در تجهیزات شبکه موجود در شبکه مخابراتی، شبکه گسترده (WAN)، شبکه محلی (LAN)، شبکه فیبر تا خانه (FTTH) و شبکه تلویزیون کابلی کاربرد داشته و یک آداپتور فیبر نوری با قابلیت پشتیبانی از کابل های مالتی مد (Multi Mode) از نوع OM2 می باشد. این آداپتور فیبر نوری در بازار تجهیزات فیبر نوری با بدنه ی مقاوم از جنس پلاستیک عرضه شده و از دو سر SC برخوردار است. آداپتور فیبر نوری ام ام سی دارای ساختار داپلکس می باشد و با رنگ آبی مورد استفاده بسیاری از کاربران حرفه ای قرار می گیرد و از ۱۲۵ میکرون قطر غلاف و ۶۲٫۵ میکرون قطر هسته برخوردار است.

مشخصات فنی آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC MM Duplex

  نوع کالا   آداپتور فیبر نوری
  ساختار آداپتور داپلکس ( Duplex )
  نوع کانکتور قابل اتصال SC-SC
  نوع فیبر قابل اتصال   Multimode مالتی مد از نوع OM2
رنگ آداپتور آبی
  جنس آداپتور   پلاستیک
 

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “آداپتور فیبر نوری ام ام سی SC-SC UPC MM Duplex”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

درباره ما

شرکت سانا سیستم راشا با همکاری متخصصانی مجرب و مدیران برجسته صنعت، خدمات و تجارت در کشور، با سابقه فردی و سازمانی بیش از یک دهه به منظور ارایه خدمات و کالاهای تخصصی اقدام به راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی تخصصی کرده است.  ما با چشم انداز تبدیل شدن به معتبرترین برند ایرانی در زمینه ارایه خدمات تخصصی و محصول با کیفیت و با ماموریت افزایش درآمد و سودآوری برای کلیه ذینفعان و با استراتژی ارایه خدمات در بهینه ترین زمان و مناسب ترین هزینه و کیفیت، در جهت کسب رضایت مندی مشتریان می باشیم.

این شرکت با همراهی مهندسین برجسته کامپیوتر و برق به دو دپارتمان شبکه و برق، تقسیم بندی شده است که هریک در گستره فعالیت خود از تخصص بالا برخوردار می باشند و همین امر باعث شده است که شما در تمامی مراحل خرید محصول و دریافت خدمات از همراهی کارشناسانی مجرب و متخصص بهره مند باشید.

preloader